به میداس گالری خوش آمدید

میداس به معنی الهه ای با سرپنجه های طلایی است که هر آنچه را لمس می کند ، تبدیل به گوهری ارزشمند و زرین می شود .

میداس برندی است که با تکیه بر هنر ، تجربه و ایده های نو در تمامی زمینه های هنری این تکنیک مدرن پای در عرصه رقابت گذاشته ، امید میرود که با ارائه محصولات مختلف طلاکوب شایستگی خود را بر همگان اثبات نماییم

تابلوهای طلاکوب

مواد مورد استفاده در تولیدات ما ورقه ای از طلای ۲۴ عیار می باشد که آثار هنری و تولیدی این برند را ارزشمند و ماندگار می نماید .

میداس گالری تابلو های طلاکوب را در مدل های متنوع در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده است ، در ساخت قاب این تابلوهای ورق طلا ، از مرغوب ترین مواد استفاده شده که ظاهری چشم نواز به آن بخشیده است .

زیورآلات طلاکوب

از قابلیتهای فلز گران بهای طلا در فرم و شکل پذیری بالا بهره جسته و در آثار هنری خود استفاده می نماییم. یکی دیگر از مزایای این فلز عدم تغییر رنگ در مدت زمان طولانی است در تولیدات مانیز از همین ورقهای طلا ، رنگهای اصلی با قالب استی استفاده می شود

میداس گالری انواع زیورآلات ورق طلا را با کیفیتی بسیار بالا و در عین حال با حفظ زیبایی و فاخر بودن ، طراحی و تولید میکند .

محصولات سفارشی

محصولات سفارشی

میداس گالری با کادری هنرمند و مجرب در زمینه طلاکوب و کار با ورق طلا ، و همچنین تیم متخصص در زمینه طراحی ، این امکان را برای شما دوستان عزیز فراهم کرده است تا بتوانید محصولات مختلف را در مدل ها و طرح های مورد نظر خودتان سفارش دهید .

جدا از قابلیت سفارشی سازی طرح اصلی محصول ، تمامی محصولات را میتوانید در ابعاد ، رنگ ، جنس قاب و بسته بندی های مختلف نیز سفارش دهید ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید .

میداس گالری

ماندگاری ما هنر ماست

امیدواریم تولیدات ما زینت بخش خانه ، محل کار و زندگی شما عزیزان باشد

ورق طلا چیست ؟

روکش طلا ( Gold leaf‎ ) یا ورق طلا ، طلای چکش‌خورده‌ای است که به صورت ورقه‌های بسیار نازک برای استفاده در تزئینات زرین از آن

توضیحات بیشتر »