قوانین و شرایط

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های میداس گالری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های میداس گالری تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

+ ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. میداس گالری به مشتریان خود در 7 روز هفته امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– شیوه پرداخت هزینه کالا در میداس گالری به دو صورت می باشد : برای شهرهای تهران و کرج پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل ، وبرای دیگر استان ها فقط پرداخت آنلاین امکان پذیر میباشد .
– پس از ثبت نهایی سفارش توسط کاربر ارسال کالا نهایتا پس از 3 روز کاری میباشد و تحویل کالا با توجه به زمان ارسال نهایتا 7 روز کاری می باشد .
– میداس گالری همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در میداس گالری به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای میداس گالری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای میداس گالری محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت میداس گالری، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای میداس گالری محفوظ است. میداس گالری در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت میداس گالری می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، میداس گالری جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .

+ رویه بازگشت کالا

– در صورتی که مشخصات و مدل کالا ارسال شده برای مشتری با سفارش آن مغایرت داشته باشد ، کاربر می تواند کالا را بدون کسر قیمت برگشت دهد یا درخواست تعویض کالا را داشته باشد . کاربر توجه داشته باشد که ارسال کالا های برگشتی به عهده خود کاربر میباشد و تنها ارسال کالا به آدرس ذکر شده در وب سایت امکان پذیر میباشد .
– تمامی محصولات تا دو هفته پس از تحویل کالا با کسر 20% قابل عودت می باشند .
– در صورت هرگونه خسارت به کالا در زمان حمل و نقل کالا در هنگام ارسال مسئولیت آن با شرکت ارسال کننده می باشد ، مگر آنکه ارسال محصول توسط خود فروشگاه میداس گالری انجام شود .

+ گارانتی محصولات

– تمامی محصولات دارای گارانتی ۲ساله می باشند .

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *